Ibrahimovic LA Galaxy hamlesini tamamladı

Zunächst lautete die Leitlinie: Das Haus nicht verlassen
February 27, 2020
Successful Stories You Didn’t Know About Loans
February 28, 2020

Ibrahimovic LA Galaxy hamlesini tamamladı

Ibrahimovic LA Galaxy hamlesini tamamladı

Bunu 1 Numaralı Chip Ganassi Racing takımının 2020’de hız göstermesi ve Busch’ın Pazartesi günkü yarış için iyi bir üzücü seçim olması gerçeğiyle birleştirin.

3. Chase Elliott

Talladega’daki kariyer istatistikleri:

Bir galibiyet, üç ilk beş, dört ilk 10s13.250 ortalama bitiş (ikinci en iyi)10.791 ortalama koşu pozisyonu (seri-en iyi)94,1 sürücü puanı (seri-en iyi)30 en hızlı tur koşusu (24.-en iyi)1.119 tur üstte 15; Yüzde 73,8 (en yüksek 16.) 1.910 kalite geçer (18. en)

Hendrick Motorsports (ve genel olarak Chevy) 2020’de, Elliott’un Talladega’da kariyerindeki ilk süper hız yarışı zaferini kazandığı geçen sezona göre daha güçlüydü. Bu, bu pistte istatistiksel olarak alanında en iyisi olan sürücü için iyiye işaret.

Geldiğini görmemişler gibi değil. Klip başına 280 karakter olsa bile, şu boyutta bir kitabı doldurabilirsiniz: ""saka kuşu"" Antonio Brown’ın nihai hedefinin Vatanseverler olacağını hisseden Steelers hayranlarından gelen tweet’lerle.

AB, Raiders’ı iddia edilen bir tehdit, iddia edilen bir ırksal hakaret, iddia edilen tabiiyet ve takımın eğitim kampının çoğunu tüketen bir dizi inkar edilemez bir dizi devamsızlıkla onu serbest bırakmaya zorladı. Onu etrafta tutarlarsa 30 milyon doları iple çekiyorlardı. Onu serbest bırakmayı seçerek, (küçük) öz saygılarını koruyorlar ve 2020 maaş üst bütçeleri için belki de gerçekten futbol oynayacak birini satın almak için kullanılabilecek bir miktar parayı geri alıyorlar.

Tüm bunlar ortaya çıktıkça, bu filmi daha önce izlemiş olan hayranlar – her ne kadar LeGarrette Blount gibi daha az oyuncu olsa da – Brown’ın New England’a bir yol bulacağını hissettiler.

Eğer koç Bill Belichick’in dokuz ay içinde iki soyunma odasını bombalayan bir oyuncuyu almak konusunda isteksiz olacağını düşündüyseniz, Blount’un bir oyun sırasında Steelers’ın bir üyesiyken sahadan ayrıldığını unutmuşsunuzdur çünkü kendisine böyle davranılmasına üzülmüştür. Yedek. (Yedek olmasına rağmen.) Ya da James Harrison’ın toplantılarda rahatsız edici bir davranış sergiledikten sonra (pozisyon koçu ders anlatırken yatar koltukta horlayarak) ve antrenmanları atlayarak 2017’nin sonunda Patriots’a katıldığını.

IYER: Brown anlaşması, Vatanseverlerin NFL’nin gerçek başına buyrukları olduğunu kanıtlıyor

Görünüşe göre bu yeni NFL ücretsiz ajansı: Ekibinizin artık varlığınıza tahammül edemeyecek kadar imkansız ve profesyonel olun, ardından iPhone arayan kimliğinde 508 alan kodunun görüntülenmesini bekleyin.

Belichick, oyun tarihindeki en iyi koç ve Lombardi, Walsh, Noll ve Parcells kadar harika, gerçekten yakın değil. Bu diğer adamların bu özel maskaralığı etkinleştirip etkinleştirmediklerini söylemek imkansız, ancak hemen hemen hepsi futbol maçlarını kazanmaya yardımcı olabilecek kişiler için karakter ödenekleri verdi.

Brown’ın bunu yapabileceğine şüphe yok. Çoğunlukla son üç yılda meydana gelen saha dışı tuhaflıklarını oyun alanına taşırken bile 311 resepsiyon ve 36 touchdown yaptı. Steelers o sezonlarda 33-14-1’di.

(Getty Resimleri) https://images.daznservices.com/di/library/sporting_news/cc/34/antonio-brown-091818-getty-ftrjpg_31ub5vb2tsmo1ni3xkzk7have.jpg?t=-294867611&w=500&kalite=80

Gelmeden önce çok kötü durumda olan bir takım üzerinde nasıl bir etki yaratabileceğini görmek zorlayıcı olurdu. Raiders 2018’de 4-12 arasındaydı ve 2002’den beri yalnızca bir kez playoff oynadı. Bunun yerine Brown, 2011’den beri her yıl konferans şampiyonası için oynayan ve Pazar gecesi hüküm süren Super Bowl şampiyonu olarak pankart açan bir takımın parçası olacak. .

Steelers taraftarları, Brown’ın o törenin ardından sezon açılış maçında oynayamamasından dolayı rahatlayabilirler, ancak bu, takımlarının 30 sayı farkla kaybettiği bir maçta çok az önemli görünüyordu. Takımlarının, Raiders için bir sergide hiç görünmeyen biri karşılığında Oakland’dan üçüncü ve beşinci tur draft seçimleri – artık geniş Diontae Johnson ve sıkı son Zach Gentry şahsında – aldığı gerçeğinden memnun olabilirler.

Brown geçen haftanın ikinci bölümünü bölüme çevirirken bunlardan çok vardı. ""Sert Vuruşlar"" keşke filme yakın olsaydı. Taraftarlar, takımlarının artık onun kurnazlıklarıyla uğraşmak zorunda kalmamasından, onun tavrıyla ilgili endişelerinin bu kadar abartılı bir şekilde ortaya çıktığını görmekten memnundu.

Bu sevinç Cumartesi öğleden sonra geç saatlerde, New England’ın Brown’ı, en azından bir yıl boyunca, onu bir bütün haline getirecek bir anlaşma için 9 milyon dolar ödemeyi garanti eden bir yıllık sözleşmeyi imzalamayı kabul ettiği haberi çıktığında patladı. Takım sezon sonuna kadar.

DAHA: Brown’ın Raiders ile drama dolu yazının bir zaman çizelgesi

Alıcının yaktıkları arasında, yalnızca bencilliğinin gerçekten yönetilemez olduğuna dair bir umut kalıyor ve ilk önemsiz şey – bir gönderi düzeninde açıldığında kaçırılması veya diğer Vatanseverler gibi ekip toplantılarına katılmasının gerekmesi – Brown’ı geri döndürecek AB’ye, uymasını gerektirenlere karşı öfkeli.

Bu taraftarlar için, geçen Cuma ve Cumartesi günü geçen çalkantılı saatler, önemli bir maçın son 30 saniyesinde maçı kazandıran bir gol pasını kutlamak gibi bir şey hissetti, ancak bu skor, aldatıcı bir tekrar incelemesiyle tersine çevrildi.

Gerçek hayatta böyle bir şey hiç olmadı.

OAKLAND, Kaliforniya — Pazartesi öğleden sonra, kurukafayla süslenmiş çadırdan Oakland Coliseum’un yanındaki kafatasıyla süslenmiş çadıra yayılan mayo yanmalarının videosu, zaten fırtınalı olan oyun öncesi bagaj kapılarının ruhu büyüyor gibiydi.

Uzun zamandır Raiders hayranları Alex Carrasco ve Rob Now, kısa süre önce kesilmiş geniş alıcı Antonio Brown’ın 84 No’lu formalarının asfalta dönüşme görüntülerini yakaladıklarında, her biri bir çeşit çeşit yayınladı. ""kutsal s-"" ve gruplarındaki diğerlerini göstermek için koştu. Yakındaki bir ızgarada sosisleri çeviren bir hayran, kısa bir süre sonra benzer bir klip gördü ve eşleşen bir yanıt verdi. Sonraki bir saat içinde, görünüşe göre Doğu partilerinde başlayan katartik alevler, Batı partilerinde de tutuştu.

""Raider ulusu AB’ye olan nefretinde birleşti,"" Bu olay için eski tarz bir Bo Jackson gömleği giyen San Jose’li Carrasco’yu duyurdu.

Oakland’da AB için hiçbir aşk kaybolmadı @kron4news pic.twitter.com/GO2W4RWRgi

— Jason Dumas (@JDumasReports) 9 Eylül 2019

Bu kolektif duygu, başlama vuruşundan önceki beş saat içinde sık sık karşınıza çıktı.

UYARI: Aşağıdaki videodaki dil NSFW’dir.

‘F*ck AB’ tezahüratları başladı… pic.twitter.com/wArtj7vYA7

— Michael Ritter (@MikeSteveRitter) 10 Eylül 2019

ZAMAN ÇİZELGESİ: Antonio Brown’ın Oakland’daki drama dolu yazı

Bu AB forması sadece yanmakla kalmadı, Raiders hayranları sırayla üzerine tükürdü. pic.twitter.com/pWOGWiowon

— Dan Bernstein (@dan_bernstein_) 10 Eylül 2019

Pahalı Kahverengi ipliklerini küle çevirmek istemeyenler, onlarla başka neler yapabileceklerini düşündüler. Bir hayran, gümüş ve siyah kıyafetini 84 numaraya dönüştürmek için bant kullandı ""Palyaço.”

Bir başkası, replika formasını stadyum kapılarına giden kalabalık bir yolun ortasına düşürdü ve taraftarları ayaklarını ezmeye, tekmelemeye ve başka bir şekilde aşağılamaya teşvik etti.

Kolezyum’da ilk modifiye Antonio Brown forması görüldü 👀 pic.twitter.com/hpZYAbB5SU

— Dan Bernstein (@dan_bernstein_) 9 Eylül 2019

Brown’ın geçtiğimiz ay Raiders ile olan tuhaf kavgası ve hafta sonu serbest bırakılması, sezon açılışında Broncos’a karşı takıma beklenmedik bir yara verdi. Franchise, ligdeki insanlara bir kez daha aptalca göründü. Koç Jon Gruden ve genel müdür Mike Mayock, organizasyonu diriltmekle ilgili olarak bu süreçte itibarlarını kaybettiler.

Bu nedenle, Brown’a karşı yoğun bir hoşnutsuzluk ifade etmek, son yıllarda çok fazla utanç yaşayan Raiders hayranları için karanlık bir rahatlama sağladı.

Denver’a karşı 24-16’lık bir galibiyet daha sonra ilerlemelerine yardımcı oldu ve takım Las Vegas’a taşınmadan önce burada saha içi neşeyi bulabilecekleri umudunu verdi.

DeCOURCY: Brown draması Steelers hayranlarını bir kez daha mağdur edilmiş gibi hissettiriyor

UYARI: Grafik dili. Görünüşe göre #Raiders hayranları yakın zamanda Antonio Brown’ı affetmeyecek. pic.twitter.com/2TKxiqFQ4Q

— Jason Dumas (@JDumasReports) 9 Eylül 2019

Raiders’ın sezon sonu sona erme biçimindeki yaygın hayal kırıklığına rağmen, maç öncesi kalabalık, kendi mallarını yakmadığı anlarda daha sakin bir neşe bulmayı başardı.

Elbette arkadaşların bir araya gelmesinin ortak yönü vardı, ama Now atmosfer için başka bir açıklama önerdi.

“Herkes yüksek, bu yüzden,” dedi gülerek. “Herkes sigara içiyor.""

Bagaj kapağındaki sanat da Bay Area geleneğine uygundu. Sert Raiders hayranlarının kötü şöhretli vücut boyası ve kostüm tasarımının ötesinde, insanlar sürüşlerini canlı renklerle süsledi.

Kolezyum’un ana araç girişinin yakınında bulunan süslü bir otobüs, birkaç bayrak ve işareti havaya kaldırdı. Stadyumun batı tarafındaki çoğu bagaj görevlisinin görebildiği en çarpıcı olanı, şunu okuyun: ""Biz hazırız"" uğursuz karalamada. Ömür boyu Raiders destekçisi olan Tony Valdivia, aracın ızgarasındaki insan benzeri dişleri sacları kesip bükerek tasarladığını söyledi. Yaklaşık yedi yıldır bagaj kapısına geliyor.

(Spor Haberleri) https://images.daznservices.com/di/library/sporting_news/11/b0/raiders-teeth_9toa6n44ng2a1dh55midfzkgu.jpg?t=439360685&w=500&kalite=80

Maç öncesi partisi ve beraberinde gelen her şey, normal sezon futboluna verilen sönük bir aradan sonra Raiders taraftarlarını sarstı. Ancak birçoğunun Coliseum’u Brown’la işlerinin gerçekten tamamlanmış gibi hissetmesine izin veren Denver’a karşı kazanılan zaferdi.

Oyun kurucu Derek Carr 259 yarda attı ve top kaybı yapmadı. Oakland’ın savunması, kendi topraklarına geri döndüğünde hızlandı. Gruden, franchise’a dönüşünden bu yana ilk galibiyet rekoruna sahip.

Maçtan sonra Now, “Bir Raider galibiyeti tüm yaraları iyileştirir” dedi. “Artık AB draması yok. Artık yıkım yok.”

Antonio Brown, Raiders’dan memnun değil.

Donmuş ayaklar, kask sorunları, 54.000 $ para cezası ve genel müdür Mike Mayock ile tartışmasının ardından bildirilen bir uzaklaştırmayla dolu dramatik bir sezon öncesinden sonra, forvet oyuncusu, Instagram’da takımı ve oyun kurucu Derek Carr’ı takibi bıraktı.

Görünüşe göre Antonio Brown, Instagram’da hem Raiders’ı hem de Derek Carr’ı takibi bıraktı. 2019’a hoş geldiniz. pic.twitter.com/BQdau1YwJC

– Will Brinson (@WillBrinson) 5 Eylül 2019

DAHA: Antonio Brown’ın erimesi Steelers’ın onu iyi yönettiğini kanıtlıyor

Peki tüm bunlar ne anlama geliyor? Yalnızca geçmiş eylemlerine bakabiliriz.

Brown, geçen sezon Steelers ile aynı şeyi yaptı. Pittsburgh’da işler yokuş aşağı gitmeye başladığında, Ocak ayında Instagram’da takımı takip etmeyi bıraktı.

Antonio Brown, Instagram’da @steelers’ı takip etmeyi bıraktı pic.twitter.com/G883zRb5z3

– Fran Garro (@FranGarro_) 1 Ocak 2019

Mart ayında Raiders’a takas edildi.

Ve merak ediyorsanız, Brown’ın şu anda Instagram’da takip ettiği tek NFL takımı Teksaslılar.

Antonio Brown’ın Instagram’da takip ettiği tek NFL takımı Houston Texans. 🤔 pic.twitter.com/iQrBl4d9e9

– Mitchell Renz (@MitchellRenz365) 5 Eylül 2019

Brown’ın Oakland’daki zamanı bitti mi? Houston’a mı gidiyor? Spekülasyon başlasın.

Ulusal Futbol Onur Listesi, Ekim ayında Teksas, Frisco’daki yeni evinin kapılarını açacak ve seçmenler, salonun yeni evinde ilk sınıfı kimin oluşturacağını belirlemek için bu hafta oylarını tamamlıyor.

2018 Dünya Kupası’nı kaçırdıktan sonra iyileşme sürecine devam ederken Amerikan futboluna yardımcı olan 1xbey an türlerinden biri olan özel bir etkinlik yapmalıdır. Brad Friedel ve Carlos Bocanegra’daki bazı yüksek profilli adaylar bu yılki sınıfa daha fazla dikkat çekmeli ve aynı zamanda ABD Futbol Onur Listesi adaylarını seçmek için kullanılan sürecin kusurlu olmaya devam ettiği üzücü gerçeğini gölgede bırakmalıdır.

Son iki Onur Listesi sınıfında yalnızca bir kişi görevlendirildi (2016’da Brandi Chastain ve 2017’de Briana Scurry), bu da bize geleneksel oylama yoluyla son üç yılda toplam dört kutsal alan bıraktı (buna Hall of Fame dahil değil). Gaziler veya inşaatçılar kategorileri aracılığıyla seçilen şöhret seçimleri). Bu, çok sayıda değerli adayın olduğu bir zamanda ve özellikle seçmenlerin oy pusulalarında 10’a kadar oyuncu seçme olanağına sahip olduğu bir zamanda, ne yazık ki az sayıda adaydır.

Bu kuraklığa ne yol açtı? Bir komplo teorisyeni bunu, Hall of Fame’in son birkaç yıldır gerçek bir evi olmadığı gerçeğine bağlamaya çalışabilir, bu nedenle, FC Dallas Stadyumu’ndaki yeni Hall of Fame’e taşınana kadar oyuncuları sınırlamak kurnazca bir hareket olabilirdi. . Gerçek şu ki, son kuraklığın muhtemelen tek bir nedeni yok, ancak dikkate alınması gereken bazı faktörler var.

Alakalı haberler

Ibrahimovic LA Galaxy hamlesini tamamladı Yaşlanan bir Ibrahimovic ile sözleşme imzalamak neden MLS için oynamaya değer bir kumardır? Meksika teknik direktörü Juan Carlos Osorio: Dünya Kupası listem var Juventus, MLS All-Star Maçı rakibi olarak onaylandı

Muhtemel sebeplerden biri, seçmen havuzunda NWSL’nin 2013’te lansmanı ile aynı zamana denk gelen bir değişimdir. Bu, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde kadın futboluna çok ihtiyaç duyulan bir yuva vermekle kalmadı, aynı zamanda ABD Futbol Onur Listesi’ne de potansiyel seçmenleri çekmek için. Ligin 2013’te başlamasından sonra, NWSL’den antrenörler ve diğer temsilciler oylama organının önemli bir parçası oldular. İşte mevcut oylama havuzunun tam açıklaması:

""Seçmenler, geçmişteki ve şimdiki tüm erkek ve kadın milli takım antrenörlerini, tüm aktif Major League Soccer ve National Women’s Soccer League baş antrenörlerini, Amerika Birleşik Devletleri’nde en üst düzeyde baş antrenör olarak en az dört yıllık deneyime sahip, MLS ve NWSL yönetim temsilcileri, MLS ve NWSL komisyon üyeleri/icra direktörü, ABD Futbolu CEO’su/genel sekreteri, ABD Futbolu başkanı, belirlenmiş medya üyeleri ve tüm Onur Listesi üyeleri.""

Bu değişiklik yapıldığından beri oy verme eğilimlerinde çarpıcı bir değişiklik oldu. 2014’ten 2017’ye kadar, şöhretler salonunun zirvesine yakın olan kadınların sayısı arttı ve bu, zirveye yakın erkeklerin sayısındaki azalmayla aynı zamana denk geldi.

Yukarıdaki açıklamaya dayanarak, oy havuzu erkek futbolu ve kadın futbolu ile ilgili olanlardan neredeyse eşit olarak alınır (ve MLS’ye bağlı kadın seçmenler ve NWSL’ye bağlı erkek seçmenler olduğu unutulmamalıdır). Bu eskiden böyle değildi ve on yılın daha iyi bir kısmı için çok sayıda erkek aday bunu doğruladı. NWSL’nin doğuşu, daha çeşitli bir seçmen havuzuna yol açtı ve bu da Hall of Fame’e alınan oyuncuların temsilinin dengelenmesine yol açmalıydı. Bunun yerine, adayların yüzde 66,7 oy barajına ulaşan önemli ölçüde daha az aday olduğunu gördük ve Kasey Keller son üç yılda bu sayıya ulaşan tek erkek oyuncu oldu.

Kyle Terada https://images.daznservices.com/di/library/GOAL/c4/fc/brandi-chastain-us-soccer-hof-03242017_avruik0k1b15171yubebrlmma.jpg?t=123766570&w=500&kalite=80

Görünüşte, üç kadın ve iki erkek oyuncuyla dört yıllık bir dönem büyük bir eşitsizlik değil – ve kadın futbolunun taraftarları, 2014’ten önce kadınların yeterince temsil edilmediği yıllara işaret etmekten memnuniyet duyacaklardır. (2010’dan 2013’e kadar hiçbir kadının işe alınmadığı dönem gibi).

Comments are closed.